Elektrik
Elektrik

Elektrik

Elektrik

Elektrik konusu yapı işleri söz konusu olduğunda en önemli detaylardan biri olmayı her zaman koruyabilmiş bir konudur. Bunun nedeni, elektriksiz saatimizin bile geçmediği günümüz alışkanlıklarına göre elektriğin ve özellikle kaliteli elektrik tesisatının vaz geçilemez oluşudur. Bu noktada bulabileceğiniz en kaliteli elektrik malzemelerini ve elektrik tesisatını EA Yapı olarak sizlere sunuyoruz. EA Yapı olarak piyasaya bu konuda oldukça değerli ve olumlu farklar katıyor; kaliteli işçiliğimizle ve seçimini sizlere bıraktığımız onlarca kaliteli malzeme çeşidiyle hem değerlerinize hem de cebinize olan saygımızı bozmadan, işimizin arkasında durarak sizlerden maksimum memnuniyeti kapıyoruz.

EA Yapı elektrik konusunun detayları ve konunun hassasiyeti söz konusu olduğundan gerektirdiği bilgi birikimini ve profesyonelliği bünyesinde barındıran bir Yapı Şirketidir. Piyasasındaki en büyük rakiplerine bu profesyonellikle korku salmayı ve aynı zamanda siz değerli müşterilerine doğru ve kaliteli hizmeti sunmayı her zaman ustalıkla başarmıştır. Peki bu elektrik konusunda nelere dikkat edilmeli?

Kullanıldığı yere göre Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği'nde tesisat yapımında dikkat edilmesi gereken özellikle büyük özenle ve bütün detaylarıyla açıkça belirtilmiştir. İşte o detaylar arasında en çok dikkat edilmesi gereken maddeler:

1. Boruların Yerleştirilmesi
Elektrik tesisatlarının projeleri binalar ve yapılar inşa edilmeden önce hazırlanır ve hangi bölgelerde ne kadar priz olacağına kadar bütün detaylar kaydedilir. Bu şekilde iki taraf da mağdur olmaz ve herhangi bir sorun olduğunda projeden kontrol edilebilir. Borular, kablolar ve iletken olan her türlü telin güvenli bir şekilde yerleştirme aşaması özenle gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde hayati sonuçlara sebebiyet verebilir. 

2. Akımın Belirlenmesi Ve Sigortalar
Her yapının (sanayi ve ev tipi) farklı akım aralıklarına sahip olması gerektiği açık bir gerçektir. Ve bu akım aralıkları Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği'nde açıklıkla anlatışmıştır. EA Yapı da sizleri her türlü şartta güvende tutabilmek için bu profesyonelliğe sahip bir Yapı Şirketi'dir. Konut kullanımındaki bina ve yapılardan, bütün sanayi ve tersanelere en uygun akımı ve ihtiyacı olan sigortaları bilir, bu doğrultuda sizlerin istekleri de göz önüne alınarak doğru montaj yapılmalıdır. Müşteri memnuniyetini her zaman en çok önemsediği şey olarak belirten EA Yapı, bu konuda da sizleri mağdur etmekten oldukça uzaktadır. Memnuniyetiniz ve sağlığınız EA Yapı'nın sunduğu elektrik hizmetleri sayesinde güvendedir.


Teklif Formu