Seramik
KURUMSAL

Seramik

HSeramik

Seramik ya da fayans döşeme işlemlerinde sonradan düşmeler, sonradan yıpranmalar ve çabuk kırılmalar, mağdurların en fazla karşılaştıkları problemlerin başında gelmektedir. Bu olası problemlerin meydana gelebilme riskini tamamen ortadan kaldıran ve siz değerli müşterileri hizmet sonrası hizmet anlayışı ile memnuniyetle tatmin eden EA Yapı, yaptığı işlerin her zaman arkasında durmuştur ve kusurları örtmeye çalışmak yerine kusursuz hizmet prensibiyle göze girmeyi her daim başarmıştır. Bunun en büyük kanıtı yapmış olduğu diğer işler ve ustalıkla üstesinden geldiği en zor problemlerdir. Bu problemler zamanla ve yüksek tecrübe ile çözüle çözüle artık ön görülebilir hale geldiğinden EA Yapı diğer yapı şirketlerinin yaptıklarını yapmayarak bütün önlemlerini işe başlamadan önce alarak ortaya fark koyar. 

Evinize, iş yerlerinize veya herhangi bir iç mekana döşettiğiniz fayans ya da seramiklerde sonradan çökmelerin, dökülmelerin veya pürüzlenmelerin yaşanmasını istemiyorsanız ve sizler de artık kaliteli hizmetle ortaya çıkmış uzun ömürlü hizmetlere kavuşmak istiyorsanız EA Yapı tam da sizin için kurulmuş bir şirket diyebiliriz. Çünkü bünyesinde bulunan tamamen profesyonel ve alanlarında ehliyetleri bulunan ustaları sayesinde zaten kusursuz olan yapı işlerini kaliteli işçilikle yerine getiriyor. Ve bu işlemlerden sonra bazı yapı şirketleri gibi toza dumana karışmıyor, sizleri hizmet sonrası hizmet anlayışıyla desteklemekten de çekinmiyor. Hizmet sonrası hizmet anlayışı aslında pek de alışık olmadığınız bir anlayıştır. Çünkü piyasada işinin arkasında EA Yapı kadar dik durabilecek fazla yapı şirketi yoktur. EA Yapı'nın rakiplerinden en büyük farkı da tam olarak budur. Sizleri yaptıkları işlemlerden sonra kontrol ederler ve işlerinin ilerleyişini not alarak kendilerine yeni ve kaliteli çeşitli projeler çıkarırlar. Bu sayede her ustamız sürekli kendisini geliştirmekle kalmayıp, yeteneklerine de bir yenisini eklemektedirler. Bunun önemi çok büyüktür çünkü baştansağma işçilik ile güven inşa edilmez. 

İhtiyacınız olduğu andan itibaren sizlere olan güler yüzlülüğünü, samimiyetini ve işlerine olan bağlılıklarını gram azaltmayan EA Yapı ustalarımız ve temsilcilerimiz sizlerle müşteri-yapı şirketi ilişkisinden öte bir dost ilişkisi kurar. Bu sayede sizler rahatlıkla yapılan işe güvenir ve kaliteli işçiliğin ucuza hallolmasının getirdiği neşenin tadını çıkarırsınız. 

Gergi Tavan Nedir?

Görselliğinin yanı sıra ürün kalitesi ile iç mimariyi zenginleştire bir unsur olarak gergi tavanlar oldukça modadır. Kolaylıkla uygulanma imkanı lunmaktadır. Ancak montajı uzmanlık ister. Kurumsal firmalara

DEVAMINI OKU
Dekorasyonda Gergi Tavan Tercihi

Bebek odalarından salonlara kadar evin her yerine uygulanabilen gergi tavanlar, bulunduğu mekanlarda harika bir hava estirmektedir. Müşteriler tarafından belirlenen tasarımların kolayca uygulanabildiği bir dekorasyon tarzıdır.

DEVAMINI OKU