Neden Gergi Tavan?
KURUMSAL

Neden Gergi Tavan?

HNeden Gergi Tavan?

Görsel açıdan vazgeçilmez dekorasyon unsuru haline gelen gergi tavanlar, ustalık isteyen çözüm unsurlarıdır. Transparan gergi tavanlar, lake gergi tavanlar, baskılı gergi tavanlar gibi bazı çeşitler söz konusudur. Transparan gergi tavanlar genel itibariyle sade bir çizgi taşıyan mekanlar için doğru bir seçimi teşkil eder. Mekanlara şık bir sadelik katmaktadır. Kurumsal bir imaj adına transparan gergi tavan seçilebilir. Bu bakımdan halka açık cafe gibi bazı mekanlara da harika bir hava katar. Müşterileri görünüm bakımından cezbederek kaliteden ödün verilmediği imajı rahatlıkla verilebilir. Lake gergi tavanlar ise ticari alanlarda tercih edilmektedir. Yapısı bakımından pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Uzun süreli kullanımlar için son derece yerinde bir seçimdir. Bakım gerektirmediğinden oldukça fazla talep görmektedir. Renk skalası ise oldukça geniştir. Kurumların kendine ait kurumsal renkleri kullanılarak, tarzın mekana yansıtılması sağlanabilir. Dinlendirici bir niteliği olduğundan SPA ve hamamlarda lake gergi tavanlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede ayrıca dış yüzeyde kalan unsurların yanı sıra boruların da dekoratif açıdan gizlenmesi söz konusudur. Diğer bir gergi tavan modeli ise baskılı gergi tavanlardır. Arzu edilen çeşitte baskının yapılabilmesi mevzubahistir. Uygulanması bakımından hız kazandırır. Yapı itibariyle solması mümkün olmadığından ilk günkü canlılığını başarıyla muhafaza etmektedir. Güvenilir bir şekilde kullanımı söz konusudur. Resimli seçenekler de baskılı gergi tavanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yaygın olan baskılı gergi tavan uygulamalarında akvaryum modelleri dikkat çekmektedir. Doğa manzarası talebi ile de sıklıkla karşılaşıyoruz. Bebek odalarına özel tasarımlarımız da bulunmaktadır. Talebe göre ekonomik seçenekler sunulabilen gergi tavan modellerinde uzun süreli garantiler bulunmaktadır. Firmamız güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini odağına alan hizmet anlayışıyla uzun yıllardır gergi tavan uygulaması yapmaktadır.

Dış Cephe Ve Mantolamanın Önemi

Mantolama işleminin ne demek olduğunu neden gerekli olduğunu sizlere anlatalım. Bildiğiniz üzere yaz kış aylarında kendi evimizin içi ya çok soğuk ya da çok sıcak oluyor. Bu durum dışarıdan gelen soğuk

DEVAMINI OKU
Dekorasyonda Gergi Tavan Tercihi

Bebek odalarından salonlara kadar evin her yerine uygulanabilen gergi tavanlar, bulunduğu mekanlarda harika bir hava estirmektedir. Müşteriler tarafından belirlenen tasarımların kolayca uygulanabildiği bir dekorasyon tarzıdır.

DEVAMINI OKU