Gergi Tavan Nedir?
KURUMSAL

Gergi Tavan Nedir?

HGergi Tavan Nedir?

Görselliğinin yanı sıra ürün kalitesi ile iç mimariyi zenginleştire bir unsur olarak gergi tavanlar oldukça modadır. Kolaylıkla uygulanma imkanı bulunmaktadır. Ancak montajı uzmanlık ister. Kurumsal firmalara bu konuda büyük ihtiyaç bulunmaktadır. Aksi takdirde sağlıklı sonuçlar alınmadığı gibi farklı problemlerle karşı karşıya kalma riski ortaya çıkar. Ürün çeşitliliği bakımından zengin olan kurumsal bir firma ile çalışmak herkesin menfaatinedir. Mimari açıdan doğru bir seçim olan gergi tavanlar bulunduğu ortama dekoratif olarak harika bir hava katar. Fikir vermesi açısından evin bir odasına gergi tavan uygulaması yaptırma yoluna gidilmesi yoluna gidilebilir. Güvenli bir biçimde uzun süre kullanımı söz konusudur. Son dönemde kafe ve pastane gibi işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Müşterilerin beğenisi açısından doğru bir tercihtir. Geri dönüşümü söz konusu olduğundan doğa dostu bir uygulamadan bahsediyoruz. Çevreye zararlı olduğu bilinen herhangi bir risk oluşturmaz. Temizliği belirli periyotlar dahilinde pekala mümkündür. Kolay temizlenir. Kullanılan malzeme bakımından insan sağlığını riske atmaz. Kimyasal temizlik gerektirmez. Kurşun gibi zararlı maddeler ihtiva etmez. Güvenli bir kullanım sağlar. Dekoratif ve şık bir görünüm sağlayan gergi tavanlarla tarzınızı mekana yansıtma şansını da yakalayabilirsiniz. Taşınma söz konusu olduğunda yeni mekana taşınması da söz konusu olabilmektedir. Yangın anında alev almaz. Üretiminden montajına kadar ustalık ve özen gerektiren bir uygulamadır. Arzu edilen resmin baskısı yapılmak suretiyle gergi tavanlar elde edilmektedir. Genel itibariyle 20 - 30 yıl gibi bir ömür biçilmektedir. Rutubet ve suya karşı dayanıklı malzemelerden elde edilir. Boya ve dekorasyon masrafı çıkarmadığından ekonomik bir çözümdür. Güvenilir olup, sağlıklı bir dekorasyon uygulaması olmasının yanı sıra kolay ve hızlı bir biçimde montajı yerine getirilmektedir.

Dekorasyonda Gergi Tavan Tercihi

Bebek odalarından salonlara kadar evin her yerine uygulanabilen gergi tavanlar, bulunduğu mekanlarda harika bir hava estirmektedir. Müşteriler tarafından belirlenen tasarımların kolayca uygulanabildiği bir dekorasyon tarzıdır.

DEVAMINI OKU
Pencere ve Çatılarda Isı Yalıtımı

Isı yalıtımında mantolama kadar önemli hususlar arasında pencere ve çatılarda ısı yalıtımı da bulunmaktadır. Bilindiği gibi mantolama yapılırken ısı yalıtım levhaları kullanılmakta ve bu şekilde hem enerji tasarrufu

DEVAMINI OKU